Про нас Простір Анонси Новини Статті Галерея Контакти  

Про нас

Мета діяльності Центру: підтримка талановитої молоді та молодіжних організацій; міжнародна діяльність у сфері культурно-мистецьких обмінів; розробка ідей творчого, духовно-морального виховання; допомога молодим художникам отримати належне визнання глядачів і стати шанованими учасниками світової спільноти майстрів.

Наш Центр Культури і Мистецтв як обитель духовних цінностей відкриває простір для співпраці для усіх бажаючих. Пропонуємо спільну організацію та проведення різноманітних заходів: виставок, концертів, театральних вистав, інсталяцій та ін. Творча співпраця надасть можливість відкрити нові імена, розширити коло друзів та щирих поціновувачів мистецтва, знайти партнерів.

Шановні друзі, у вас є унікальна можливість познайомитися не лише з Центром Культури і Мистецтв, але й глибше пізнати літописне місто Канів з його історично-культурними надбаннями і чудовими краєвидами. Ви переконаєтеся у тому, що Канів – місто особливе, а його мешканці – вдячні глядачі та шанувальники талановитих митців.


© 2012 Центр культури і мистецтв

Сайт: © 2012 РА "РЕКЛАМЕРА"