Про нас Простір АнонсиНовиниСтаттіЛітературна сторінкаГалерея Контакти  

Анонси

Мамина колискова

1 червня о 15 годині концертна програма  до Дня захисту дітей "МАМИНА КОЛИМКОВА"

Вечір поєзії

27 жовтня 2017 р. в ЦКМ відбудеться творчий вечір поетеси Любові Котляр "Я приглашаю Вас в мой мир".

Осінній вернісаж 2017

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в "Осінньому вернісажі",

Виставка Володимира Вовчка

22серпня 2017 р. о 17 годині в Центрі Культури і Мистецтв відкривається виставка картин Володимира Вовчка " Чорно-біле". 

Фестиваль Т.Г.Шевченка "Ше.Fest" у с. Моринцях

Театральна студія "Фенікс" при Канівському Центрі Культури і Мистецтв готується взяти участь у фестивалі Т.Г.Шевченка "Ше.Fest", який відбудеться у с. Моринцях 12-13 серпня 2017 року.

До Дня захисту дітей

03.06.2017 р. о 12 годині в ЦКМ відкривається виставка дитячих картин "Барвистий світ" представлених вихованцями Канівського районного Будинку школярів та юнацтва керівник Солотковська Л.В. В програмі виступ молодшої групи театральної студії "Фенікс" та музична міні-вистава "Кіт хвастун" Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.

Весняний вернісаж 2017

  Запршуємо до участі у Весняному вернісажі  "Нові імена",

Лялькова вистава

21 січня о 12 годині в Центрі Культури і Мистецтв (вул.Енергетиків 24) відбудеться лялькова вистава "Вертеп" у постановці дитячої театральної студії "Фенікс".

Вечір пам"яті

16 грудня 2016 року о 15 годині в Центрі Культури і Мистецтв - вечір пам"яті Синенка І.В. "Слід на землі" до 75-ти річчя з Дня народження. 

Вернісаж

18 листопада 2016 р. о 14 годині в ЦКМ відкривається осінній вернісаж "Вишивана осінь".

Майстер-клас

21 вересня о 16 годині в Центрі Культури і Мистецтв Кіценко Тетяна Іванівна проводитиме майстер-клас по плетінню виробів із талаша (кукурудзяної соломки).

Виставка Кіценко Тетяни

31 серпня о 14 годині в Центрі Культури та Мистецтв відкривається ювілейна  виставка художниці Кіценко Тетяни "Дорога до себе" . 

Виставка Марії Лісовенко

05 серпня 2016 року об  11 годині відкривається перша персональна виставка живопису Марії Лісовенко "Мої атоми".

Графіка Володимира Вовчка

В Центрі Культури і Мистецтв відкривається виставка Володимира Вовчка "Думки йдуть від серця".

Всеукраїнська фотовиставка

В Каневі відкривається всеукраїнська фотовиставка "Благодійність крізь призму об"єктива"

Творчий вечір Олександра Бондаренка.

19 травня 2016 року  о 19 годині в Центрі Культури і Мистецтв відбудеться творчий вечір режисера і поета Олександра Бондаренка.

Конкурс вишиванок 2016

До Дня Вишиванки 19 травня о 17 годині в Центрі Культури і Мистецтв відбудеться конкурс вишиванок.

Божественне єднання

"Божественне єднання" Ювілейна виставка живопису та графіки Анатолія Горового при участі Любові Міненко.Відкриття 13 травня о 14-00. Запршуємо всіх бажаючих.

Весняний вернісаж 2016

Центр Культури і Мистецтв запрошує всіх бажаючих взяти участь у "Весняному вернісажі 2016".

Майстер-клас із живопису

23 березня 2016 р. о 14 годині в Центрі Культури і Мистецтв - закриття виставки живопису відомого київського художника Цезарія Ганушкевича.

Благодійна вистава.

У неділю 17 січня 2016 року о 12 годині запршуємо дітей і дорослих на благодійну Різдвяну виставу "Вертеп"

Світлини Іллі Труфанова

Запрошуємо 16 січня 2016 року о 13 годині на відкриття виставки світлин Іллі Труфанова. 

Новорічна казка

Запршуємо на Новорічну казку.

Ваші історії очима мистецтва

19 грудня 2015 р. о 13-00 відбудеться закриття виставки "Ваші історії очима мистецтва". 

Осінній вернісаж 2015

27 листопада 2015 р. о 14 год. в Центрі Культури і Мистецтв відкриється "Осінній вернісаж 2015". Запрошуємо до участі у виставці всіх бажаючих. Роботи просимо принести до 20 листопада.

Мистецький перформанс

28 листопада 2015 р. о 13-00 в Центрі Культури і Мистецтв відбудеться  мистецький перформанс: "Ваші історії очима мистецтва". Запрошуємо всіх.

Дитяча арт-студія

Дитяча арт-студія запрошує дітей віком від 5-ти до 15-ти років для занять, що розвивають творче мислення та почуття смаку, відкривають творчий потенціал.

Весняний вернісаж

Весняний вернісаж 2015.

Запрошуємо в театральну студію

Ценнтр Культури і Мистецтв проводить набір в театральну студію "Фенікс"

Анонс подій на 2014 рік

Січень: повторна виставка канівчанина Миколи Петровича Жука. Лютий: персональна виставка архітектора Колота Володимира Васильовича. 9 березня захід-вшанування Т.Г.Шевченка, святкування 200-річчя його народження, читання поезій. Березень: стартування конкурсу дитячої творчості "Моя Україна" 24 квітня дитячий захід до дня Землі. Травень: персональна виставка Лєонтьева Анатолія Олексійовича. Травень: вечір поезії Котляр Любов Михайлівна. Травень: виставка найкращих дитячих малюнків. 1 червня: оголошення результатів про нагородження дитячого малюнку "Моя Україна". 20 червня презентація виставки 3 d моделей з паперу Кравченко Володимира. 8 Липня: виставка фотосвітлин Миколи Борисенка "Чарівна природа Черкащини Жовтень:осінній вернісаж. Листопад: виставка. 3 грудня: Заходи до Дня Інвалідів. 12 грудня - персональна виставка канівської художниці Щербини Олесі!

Анонс подій на 2013 рік.

Січень. Новорічні заходи. Лютий. Виставка. Березень. Весняний вернісаж "Передчуття Любові". Березень. Виставка "Диво своїми руками" Богдани Прудкої і Аліни Чуприни. Ляльки Тільди. Декупаж. Квітень. Персональна виставка Альони Сорокіної. Травень. Виставка декоративного розпису. Червень. Перша персональна виставка Наталії Лосевої. Вишивка. Перша персональна виставка Андрія Лисенка . Живопис. Липень. Персональна виставка Валентини Батюк . Живопис. Серпень. Виставка фотосвітлин. Вересень. Зустріч делегації дружби Канів-Ламберсар. Жовтень. Осінній вернісаж. Листопад. Виставка. Грудень. Заходи до Дня інвалідів. Грудень. Захід "Святий Миколай зустрічає дітей".

Заходи до Дня інвалідів.

Вихованці Фонду дітей-інвалідів м. Канева дуже талановиті. Вони продемонстрували всі свої вміння в жиаопису, плетінні бісером, квілінгу, вишиванні бісером та багато іншого. Прекрасно розповідали гуморески та вірши, прийняли учать у різноманітних змаганнях. Бути людиною з обмеженими можливостями зовсім не означає, що ти ні на що не здатний, навпаки, тількі той, хто знає ціну життя, здатен на великі перемоги.

Анонс подій на 2012 рік.

Січень. Виставка фотосвітлин Наталії Лаврентьєвої. Лютий. Виставка фотосвітлин Галини Морозової. Березень. Весняний вернісаж "Альтернатива буденності" Лариси Зелененко. Квітень. Зустріч делегації з Франції. Травень. Персональна виставка Павла Шами. Живопис, графіка, фотосвітлини. Червень. Виставка інсталяцій. Зустріч з лідером партії "УДАР" Віталія Кличка. Липень. Перша персональна виставка "Ідеальне почуття" Олексія Хацаюка. Серпень. Виставка фотосвітлин. Вересень. Зустріч делегації дружби Канів-Ламберсар. Жовтень. Осінній вернісаж "Моя щаслива осінь" Галини Морозової. Листопад. Заходи до роковин голодомору в Україні. Грудень. Заходи до Дня інвалідів.

Хацаюк Олексій

Амбітний, молодий художник, який заявляє про себе світу.

Богдан Кузів

Від давніх часів і до сьогодення у суспільстві триває пошук компромісу між матеріальними і духовними прагненнями його одиниць. Особливо це притаманно сучасному століттю, коли всі заклопотані і їхній життєвий шлях пролягає між працею та домом. Проте з плином часу людина починає пошуки прекрасного – мистецтва. Пізнавши його, починає по-іншому дивитися на світ, пробує позитивно змінювати свій світогляд.


© 2012 Центр культури і мистецтв

Сайт: © 2012 РА "РЕКЛАМЕРА"